اطلاعیه شماره یک - ثبت نام جهت برگزاری دومین دوره همایش تقدیر از مشتریان برتر شرکت مرغک.

اطلاعیه شماره یک - ثبت نام جهت برگزاری دومین دوره همایش تقدیر از مشتریان برتر شرکت مرغک.

جمعه يکم تير ۱۳۹۷ 12:00 ق.ظ
اطلاعیه شماره یک - ثبت نام جهت برگزاری دومین دوره همایش تقدیر از مشتریان برتر شرکت مرغک.

 

ضمن خوش آمد گویی به اطلاع میرساندشرکت مرغک درنظر دارد دومین "همایش تقدیر از مشتریان برتر "خود را برگزار نماید لذا از واجدین شرایط تقاضا میشود با توجه به نکات زیر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

1-ثبت نام صرفا"برای مشتریان شرکت مرغک امکانپذیر است بدیهی است تولیدکنندگانی که پولت " هایلاینِ مرغک " را از مشتریان این شرکت خریداری نموده اند نیز میتوانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

2-فرمهای ثبت نام برای پولت کاران و تولید کنندگان بصورت مجزا طراحی و تدوین شده است . مرغداران عزیزی که درهردو حوزه ( با احراز شرط فوق ) فعالیت دارند میتوانند نسبت به تکمیل هر دو فرم اقدام کنند.

3-فرمها کاملا" شفاف و بصورت ساده طراحی شده است لذا خواهشمند است مشتریان محترم ضمن مطالعه دقیق هر فرم نسبت به تکمیل همه قسمتهای آن اقدام نمایند. ضمنا" سامانه تلفنی صدای مشتریان شرکت مرغک به شماره 45132-021 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیران دراین زمینه میباشد.

4-امکان ثبت نام به دو روش آنلاین و دریافت نسخه PDF دروب سایت شرکت مرغک فراهم میباشد . شما میتوانید پس از ورود به منوی " فرمها " روش مورد نظر برای ثبت نام را انتخاب نمایید . الف):درثبت نام به روش آنلاین پس از تکمیل فرم و برای ثبت نهایی و ارسال اطلاعات روی دکمه " ذخیره اطلاعات " کلیک نمایید. ب) آن دسته از مشتریان محترم که قصد دارند از طریق دریافت نسخه PDF ثبت نام کنند میباسیت پس از گرفتن پرینت از فرمها و تکمیل آن ، فرم مذکور را از طریق پست سفارشی یا پیشتاز به نشانی تهران ، میدان پونک ، بزرگراه اشرفی اصفهانی ، خیابان 22 بهمن ، ابتدای خیابان منوچهر اکبری ، پلاک 1 واحد 5 کدپستی 1473194341 بنام شرکت مرغک ارسال فرمایند.

*توصیه میشود به منظور سهولت کار و صرفه جویی در زمان و هزینه از ثبت نام به روش آنلاین استفاده نمایید.

5- آخرین مهلت ثبت نام آنلاین ( یا دریافت مدارک ثبت نامی از طریق پست ) روز سه شنبه سی ام مرداد ماه 97 خواهد بود.

6- اخبار تکمیلی دراین زمینه طی اطلاعیه های بعدی به آگاهی خواهد رسید.

واحد خدمات مشتریان شرکت مرغک

.

برچسب ها :

نویسنده : مدیر سایت