تاکید مدیر عامل شرکت مرغک برتوسعه صادرات

تاکید مدیر عامل شرکت مرغک برتوسعه صادرات

دوشنبه يازدهم تير ۱۳۹۷ 12:00 ق.ظ
تاکید مدیر عامل شرکت مرغک برتوسعه صادرات

 

دکتر بهراد زندیه، مدیر عامل جدید «مرغک» در گفتگو با خبرنگار پایگاه اخبار سبز ایران با اشاره به نیاز کشور به منابع ارزی گفت: حسب رهنمود مقام معظم رهبری و با توجه به احداث بزرگترین کارخانه جوجه کشی در آبیک قزوین و کیفیت ممتاز تولیدات «مرغک» از نژاد Hy-Line، نیاز بازارهای منطقه به جوجه یکروزه تخم گذار، تخم مرغ نطفه دار و جوجه مادر تخمگذار را تامین و خدمات بعد از فروش را نیز از نظر دانش فنی و کاربردی و آمورش های پرورشی تا سن 45 روزگی به مشتریان و متقاضیان ارائه می دهیم.

دکتر بهراد زندیه مدیر عامل جدید «مرغک» که کمتر از دو هفته است کار خود را شروع کرده، به خبرنگار پایگاه اخبار سبز ایران (پاسا) گفت: سیاست صادراتی ما هماهنگ با وزارت جهاد کشاورزی خواهد بود.

ایشان یادآور شد: 60 درصد بازار مرغ تخم گذار با نژاد Hy-Line در کشور متعلق به «مرغک» است و انحصار واردات جوجه اجداد این نژاد را نیز دارا می باشیم که اگر مقامات دیپلماتیک وزارت امور خارجه و بخش های بازرگانی سفارتخانه هایمان بسترهای لازم را فراهم سازند قادر هستیم در کلیه بازارها، حداقل 15 کشور منطقه با کشورهای دیگر از جمله اروپاییان از نظر قیمت و کیفیت رقابت کنیم.

دکتر زندیه خاطر نشان ساخت: صنعت مرغ تخمگذار در یک هماهنگی و همسویی قادر است تهدیدات اخیر تحریم های آمریکا را به فرصت های کم مانند برای کشور در عرصه ارزآوری و تسخیر بازارهای منطقه تبدیل نماید.

 مدیر عامل جدید «مرغک» یادآور شد: برنامه ریزی کرده ایم که در یک هماهنگی با سایر فعالان و تولیدکنندگان تخم مرغ، بازار عرضه تخم مرغ خوراکی را به نفع تولیدکنندگان و مصرف کنندگان از منشا اجداد نظارت و در کنار تنظیم بازار توسط وزارت جهاد کشاورزی در چارچوب منافع ملی عمل کنیم.

دکتر بهراد زندیه گفت: نژاد «های لاین» در اجرا و عمل سازگاری مطلوب خود را با اقلیم های چهارگانه کشورمان نشان داده است و ما می توانیم با تجارب گسترده کسب شده حرف اول را در ارتباط با تولید تخم مرغ در کل منطقه بزنیم .

گفتنی است دکتر زندیه، متولد 1351 در شهرستان هشترود و فارغ التحصیل دکترای دامپزشکی از دانشگاه ارومیه است. ایشان در سوابق خود، مدیر کلی دامپزشکی استان آذربایجان شرقی، ریاست شبکه دامپزشکی شهرستان شاهرود، ریاست اداره نظارت بر بهداشت عمومی اداره کل دامپزشکی سمنان، مشاور عالی رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی و مسئولیت های سیاسی و اجتماعی بسیار دیگری را داراست. پیش از ایشان، دکتر سبحانی مطلق مدیریت شرکت «مرغک» را بر عهده داشت که  از متخصصان برجسته صنعت مرغداری به شمار می رود.

 

.

برچسب ها :

نویسنده : مدیر سایت