بزودی کسب افتخاری دیگر برای شرکت مرغک ...

بزودی کسب افتخاری دیگر برای شرکت مرغک ...

شنبه دهم آذر ۱۳۹۷ 12:00 ق.ظ
بزودی کسب افتخاری دیگر برای شرکت مرغک ...

 

شرکت مرغک به عنوان اولین شرکت پرورش مرغ تخم گذار اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت ( ایزو 9001:2015) نموده است.

شرکت مرغک ( تابعه سازمان اقتصادی کوثر ) برای اولین بار در صنعت پرورش مرغ تخم گذار ایران ، اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت ( ایزو 9001:2015) در سال 1397 نموده است. در این رابطه شرکت با پیاده سازی نظام مدیریت فرآیندهای کسب و کار و درک نیازهاو انتظارات مشتریان و ذی نفعان و نیزرعایت الزامات قانونی و استاندارد سازمانی ، بندهای ذکر شده در استاندارد را رعایت کرده است.

مدیرعامل شرکت جناب آقای دکتر بهراد زندیه در زمینه استقرار سیستم مدیریت کیفیت اظهار داشت: « شرکت مرغک در راستای چشم انداز، مأموریت و اهداف استراتژیک خود- به عنوان  شرکتی پیشتاز در بازار مرغ تخم گذار- همواره  سعی داشته است که به عنوان الگو در زمینه استفاده از آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی و استانداردهای معتبر بین المللی نقش آفرینی نماید. بدین جهت در سال‌ جاری اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت در شرکت نموده ایم و با تمرکز بر نیازها ی مشتریان و الزامات قانونی همواره گام‌های مؤثری در بهبود مستمر فرآیندهای سازمانی شرکت برداشته ایم .

سیستم مدیریت کیفیت موجب سازماندهی بهتر شرکت در راستای اهداف استراتژیک و همچنین کسب اعتبار در بازارهای هدف بخصوص در بخش صادرات می‌شود. گواهینامه­ های ISO 9001 بیانگر رعایت استانداردهای کیفی در تمامی مراحل تولید می‌باشد که این امر در شرکت مرغک بعضا فراتر از استانداردهای تعریف شده در حال انجام است. 

امید است که با مشارکت کلیه ذی نفعان، بهبود شرایط حاکم بر بازار و همچنین حرکت شرکت در مسیر تعالی، شاهد موفقیت‌های روز افزون شرکت مرغک در بازارهای داخلی و خارجی باشیم. »

.

برچسب ها :

نویسنده : مدیر سایت